Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtGalleryLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 IGASUGUNE NÕU

Go down 
3 posters
AutorTeade
äge marten

äge marten


Postituste arv : 19
Join date : 03/11/2009
Age : 26
Asukoht : Tartu L.Koidula12

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:00 pm

Kusagilt (ma ei mäleta kust Laughing ) ma kuulsin/lugesin, et toetame kõiki nõu ja jõuga.
Siia saab siis kirjutada küsimusi või muud sellist ja vastuseid!
Tagasi üles Go down
äge marten

äge marten


Postituste arv : 19
Join date : 03/11/2009
Age : 26
Asukoht : Tartu L.Koidula12

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:11 pm

minul igatahes on selline küsimus et kas peale auto värvimist tuleb see sealt alt ära värvida halli värviga või millegi muuga?
Tagasi üles Go down
Saabu

Saabu


Postituste arv : 12
Join date : 03/11/2009

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:12 pm

Loe terve teema läbi ja saad teada:
http://foorum.hpi.ee/viewtopic.php?t=173
Tagasi üles Go down
KasparK
Administraator
KasparK


Postituste arv : 27
Join date : 03/11/2009
Age : 26
Asukoht : Rooli ja käigukangi vahel ;)

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:15 pm

Selle värviga, mille poole kaldud! See on lihtsalt õige tooni andmiseks näiteks roosal ma kasutasin valget! Tavaliselt kasutadagi valget tooni.
Tagasi üles Go down
https://turtleracing.forum.co.ee
äge marten

äge marten


Postituste arv : 19
Join date : 03/11/2009
Age : 26
Asukoht : Tartu L.Koidula12

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:27 pm

mina igatahes sain nüüd niimodi aru et kõige pealt tuleb värvida tumedama värviga 3 korda kõik korrad õhukese värvikihiga ja siis heledamaga samamoodi. see etapp läbitud on vaja oodata kuni värv kuivab ja siis mingi hõbedase värviga kõik uuesti üle värvida.
Tagasi üles Go down
Saabu

Saabu


Postituste arv : 12
Join date : 03/11/2009

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:29 pm

äge marten kirjutas:
mina igatahes sain nüüd niimodi aru et kõige pealt tuleb värvida tumedama värviga 3 korda kõik korrad õhukese värvikihiga ja siis heledamaga samamoodi. see etapp läbitud on vaja oodata kuni värv kuivab ja siis mingi hõbedase värviga kõik uuesti üle värvida.

Miks sa 3 korda need värvid ?
1 korra heledamaga, siis tumedamaga ja siis võid halli kaitsekihi lasta aga ei pea
Tagasi üles Go down
äge marten

äge marten


Postituste arv : 19
Join date : 03/11/2009
Age : 26
Asukoht : Tartu L.Koidula12

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:41 pm

seal oli kirjas et kolm korda õrna kihiga ära värvida ja siis mingi päikestpeegeldava värviga kõik üle
Tagasi üles Go down
Saabu

Saabu


Postituste arv : 12
Join date : 03/11/2009

IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitimeKolm Nov 04, 2009 9:41 pm

äge marten kirjutas:
seal oli kirjas et kolm korda õrna kihiga ära värvida ja siis mingi päikestpeegeldava värviga kõik üle

Ja see kõik oli mitu aastat tagasi, maailm on arenenud. Siis tuli värv feeriga kah maha, enam ei tule
Tagasi üles Go down
Sponsored content





IGASUGUNE NÕU Empty
PostitaminePealkiri: Re: IGASUGUNE NÕU   IGASUGUNE NÕU I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
IGASUGUNE NÕU
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Üldine arutelu :: Turtle Racing RC-
Hüppa: